Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

1

Изберете производ

2

Додатете го во кошничка

3

Направете порачка

4

Очекувајте брза испорака

ДИК-АРТ Фотоподароци

“ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ИЗРАБОТКА НА ФОТО ПОДАРОЦИ, ЗА СЕКОГО ПО НЕШТО... ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА!”

Зошто да не` изберете нас?

“Идеален подарок за секоја пригода можете да најдете кај нас - - во Дик-Арт Фото Подароци!!!

 • icon

  ПОДАРЕТЕ 100% НАСМЕВКА

  Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!!!

 • icon

  Брза изработка и испорака

  На Ваше барање вршиме испорака на адреса која Вие ќе ја одредите, како подарок и изненадување некому.

 • icon

  ДИК-АРТ ФОТО ПОДАРОЦИ - ЗА СЕКОГО ПО НЕШТО!

  Вашите фотографии ги печатиме и на десетина видови на чаши, украсен камен, термоси, сложувалки, перници, детски лигавчиња, ќерамички плочки, и на многу други производи.

_Subcribe us to get latest News and Products ^^

Recent blogs

“Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur”

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
 • www. fotopodaroci.mk
 • Телефон: 077 529 777
 • e-mail dikartfotopodaroci@gmail.com
 • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

  Search

  Perfect Facebook Like Box Sidebar