Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

×

Notice

Please create a menu item for the Custom Filters results page

View

Windsor чаша

Windsor чаша

250,00 ден.

Испијте го Вашиот омилен чај од елегантна чаша со убава рачка.

Магична чаша

Магична чаша

400,00 ден.

Магичната чаша е нашиот најпродаван артикл. Идеална за секоја прилика.

Кафе сет филџан, тацна и лажичка

Кафе сет филџан, тацна и лажичка

250,00 ден.

можеби сте поголем љубител на класично, македонско црно кафе?

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail [email protected]
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search