Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

×

Notice

Please create a menu item for the Custom Filters results page

New

Магнетна фото сложувалка А4

Магнетна фото сложувалка А4

350,00 ден.

А4 магнетна фото сложувалка како совршена забава за целата фамилија.

New

Windsor чаша

Windsor чаша

250,00 ден.

Испијте го Вашиот омилен чај од елегантна чаша со убава рачка.

New

Алуминиумско спортско шише за вода

Алуминиумско спортско шише за вода

500,00 ден.

Вашите омилени фотографии ги печатиме на алуминиумски спортски шишиња за вода!

New

Термоси за патување

Термоси за патување

450,00 ден.

Термоси за патување со Ваши фотографии-идеален подарок за секоја пригода!

New

Магична чаша

Магична чаша

400,00 ден.

Магичната чаша е нашиот најпродаван артикл. Идеална за секоја прилика.

New

Кафе сет филџан, тацна и лажичка

Кафе сет филџан, тацна и лажичка

250,00 ден.

можеби сте поголем љубител на класично, македонско црно кафе?

New

Магнети за фрижидер

Магнети за фрижидер

Магнети за на фрижидер со Ваши фотографии и текст.

New

Фото камен со слика - квадратен

Фото камен со слика - квадратен

600,00 ден.

Фото каменот е со неправилен облик, додека одличниот квалитет на отпечатеното дава посебно чувство

New

Перниче со слика

Перниче со слика

600,00 ден.

За најубавите соништа тука е прекрасното перниче со фотографија

New

СТАКЛЕНА РАМКА СО ДВОЈНИ ОГЛЕДАЛНИ ИВИЦИ (SG-04)

СТАКЛЕНА РАМКА СО ДВОЈНИ ОГЛЕДАЛНИ ИВИЦИ (SG-04)

450,00 ден.

Стаклената рамка со слика со двојни огледални ивици е нов производ во нашиот асортиман

New

Фото камен со слика - правоаголен

Фото камен со слика - правоаголен

600,00 ден.

Фото каменот е со неправилен облик и дава посебeн шмек на фотографијата отпечатена на него.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail dikartfotopodaroci@gmail.com
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar