Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

Добродојдовте во е-продавницата на ДИК-АРТ Фотоподароци. Во неа можете да ги разгледате сите наши фотоподароци кои можете да ги порачате согласно Вашите желби и потреби.  

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!!!

Вашите фотографии ги печатиме и на десетина видови на чаши, украсен камен, термоси, сложувалки, перници, детски лигавчиња, ќерамички плочки, и на многу други производи.

Вашите фотографии можете да ги праќате на:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
или директно во инбокс на нашата Facebook страна.

ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА
Дик-Арт Фото Подароци
Повеќе информации на 077/ 529-777

Последни производи

New

Фото камен со слика во форма на срце

Фото камен со слика во форма на срце

700,00 ден.

Фото камен во форма на срце - идеално место за Вашите омилени фотографии ?

New

Прекрасна касичка за пари

Прекрасна касичка за пари

300,00 ден.

Навиката за штедење се стекнува од најмали нозе!

New

Фото камен со слика - правоаголен

Фото камен со слика - правоаголен

600,00 ден.

Фото каменот е со неправилен облик и дава посебeн шмек на фотографијата отпечатена на него.

New

СТАКЛЕНА РАМКА СО ДВОЈНИ ОГЛЕДАЛНИ ИВИЦИ (SG-04)

СТАКЛЕНА РАМКА СО ДВОЈНИ ОГЛЕДАЛНИ ИВИЦИ (SG-04)

450,00 ден.

Стаклената рамка со слика со двојни огледални ивици е нов производ во нашиот асортиман

New

Перниче со слика

Перниче со слика

600,00 ден.

За најубавите соништа тука е прекрасното перниче со фотографија

New

Фото камен со слика - квадратен

Фото камен со слика - квадратен

600,00 ден.

Фото каменот е со неправилен облик, додека одличниот квалитет на отпечатеното дава посебно чувство

New

Магнети за фрижидер

Магнети за фрижидер

Магнети за на фрижидер со Ваши фотографии и текст.

New

Кафе сет филџан, тацна и лажичка

Кафе сет филџан, тацна и лажичка

250,00 ден.

можеби сте поголем љубител на класично, македонско црно кафе?

Најпродавани производи

New

Магична чаша

Магична чаша

400,00 ден.

Магичната чаша е нашиот најпродаван артикл. Идеална за секоја прилика.

New

Термоси за патување

Термоси за патување

450,00 ден.

Термоси за патување со Ваши фотографии-идеален подарок за секоја пригода!

New

Алуминиумско спортско шише за вода

Алуминиумско спортско шише за вода

500,00 ден.

Вашите омилени фотографии ги печатиме на алуминиумски спортски шишиња за вода!

New

Windsor чаша

Windsor чаша

250,00 ден.

Испијте го Вашиот омилен чај од елегантна чаша со убава рачка.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail dikartfotopodaroci@gmail.com
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar