Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

Добродојдовте во е-продавницата на ДИК-АРТ Фотоподароци. Во неа можете да ги разгледате сите наши фотоподароци кои можете да ги порачате согласно Вашите желби и потреби.  

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!!!

Вашите фотографии ги печатиме и на десетина видови на чаши, украсен камен, термоси, сложувалки, перници, детски лигавчиња, ќерамички плочки, и на многу други производи.

Вашите фотографии можете да ги праќате на:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
или директно во инбокс на нашата Facebook страна.

ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА
Дик-Арт Фото Подароци
Повеќе информации на 077/ 529-777

Последни производи

Фото камен со слика во форма на срце

Фото камен со слика во форма на срце

700,00 ден.

Фото камен во форма на срце - идеално место за Вашите омилени фотографии ?

Прекрасна касичка за пари

Прекрасна касичка за пари

300,00 ден.

Навиката за штедење се стекнува од најмали нозе!

Фото камен со слика - правоаголен

Фото камен со слика - правоаголен

600,00 ден.

Фото каменот е со неправилен облик и дава посебeн шмек на фотографијата отпечатена на него.

СТАКЛЕНА РАМКА СО ДВОЈНИ ОГЛЕДАЛНИ ИВИЦИ (SG-04)

СТАКЛЕНА РАМКА СО ДВОЈНИ ОГЛЕДАЛНИ ИВИЦИ (SG-04)

450,00 ден.

Стаклената рамка со слика со двојни огледални ивици е нов производ во нашиот асортиман

Перниче со слика

Перниче со слика

600,00 ден.

За најубавите соништа тука е прекрасното перниче со фотографија

Фото камен со слика - квадратен

Фото камен со слика - квадратен

600,00 ден.

Фото каменот е со неправилен облик, додека одличниот квалитет на отпечатеното дава посебно чувство

Магнети за фрижидер

Магнети за фрижидер

Магнети за на фрижидер со Ваши фотографии и текст.

Магична чаша

Магична чаша

400,00 ден.

Магичната чаша е нашиот најпродаван артикл. Идеална за секоја прилика.

Најпродавани производи

Термоси за патување

Термоси за патување

450,00 ден.

Термоси за патување со Ваши фотографии-идеален подарок за секоја пригода!

Алуминиумско спортско шише за вода

Алуминиумско спортско шише за вода

550,00 ден.

Вашите омилени фотографии ги печатиме на алуминиумски спортски шишиња за вода!

Windsor чаша

Windsor чаша

250,00 ден.

Испијте го Вашиот омилен чај од елегантна чаша со убава рачка.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail [email protected]
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar