Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

Фото камен со слика - квадратен

Фото каменот е со неправилен облик, додека одличниот квалитет на отпечатеното дава посебно чувство
600,00 ден.
Фото камен со слика во квадратна форма. Каменот е со димензии од 190 х 190 мм и е со неправилни ивици. Секој фото камен е единствен и доаѓа со два држачи. Фото каменот е со квалитетна изработка и фотографијата отпечатена на него е со одличен квалитет. На каменот можеме да отпечатиме фотографија и текст по Ваша желба. Прекрасен украс на Вашето работно биро, или на полицата во домот. Ќе уживате во него долго време.    - Висина: 190 мм - Ширина: 190 мм - Материјал: Камен со држачи - Достава: 2-3 работни дена

Оценки

There are yet no reviews for this product.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail [email protected]
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar