Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

Фото камен со слика - правоаголен

Фото каменот е со неправилен облик и дава посебeн шмек на фотографијата отпечатена на него.
600,00 ден.

Фото камен со слика во правоаголна форма. Каменот е со димензии од 140 х 190 мм и е со неправилни ивици. Секој фото камен е единствен и доаѓа со два држачи. Фото каменот е со квалитетна изработка и фотографијата отпечатена на него е со одличен квалитет. На каменот можеме да отпечатиме фотографија и текст по Ваша желба. Совршено за репродукција на слики или за фамилијарни фотографии. Висина: 140 мм Ширина: 190 мм Материјал: Камен со држачи Достава: 2-3 работни дена

Оценки

There are yet no reviews for this product.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail [email protected]
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar