Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

Перниче со слика

За најубавите соништа тука е прекрасното перниче со фотографија
600,00 ден.
ПЕРНИЧЕ СО ВАША ФОТОГРАФИЈА ИЛИ ТЕКСТ :)     Вашите фотографии и текст ги печатиме на бело перниче со димензија од 40 х 40 см, се печати слика или текст на средина со максимална големина од 27 х 27 см.Перничињата сe комплетни (навлака + полнење).   Цена: 600 денари  

Оценки

There are yet no reviews for this product.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail [email protected]
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar