Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

Кафе сет филџан, тацна и лажичка

можеби сте поголем љубител на класично, македонско црно кафе?
250,00 ден.

Или можеби сте поголем љубител на класично, македонско црно кафе? 
Тогаш за Вас изработуваме кафе сет составен од филџан, тацна и лажичка со испечатени ...

Оценки

There are yet no reviews for this product.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail [email protected]
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar