Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

Магична чаша

Магичната чаша е нашиот најпродаван артикл. Идеална за секоја прилика.
400,00 ден.
Магичната чаша е нашиот најпродаван артикл. Идеална за секоја прилика. Сеедно е дали се работи за роденден или за подарок на саканата личност. Кога е ладна магичната чаша изгледа како обична црна чаша, но кога налевате  топол пијалок во неа ќе се прикаже Вашата слика и текст! Напишете порака за друга личност, изберете фотографија по желба, ограничување претставува само Вашата фантазија. Магичната чаша може да биде црна или виолетова, а изборот е само Ваш. Чашата кога е ладна е црна. Кога налевате топло кафе или чај, црната боја се спушта и се прикажува фотографијата која е отпечатена.Ова е еден од најомилените артикли за нашите купувачи. Претставува вистински подарок за изненадување. Магичната чаша е вистински подарок за роденден. Напомена:Магичната чаша не смее да се мие во машина за миење на садови! Висина на чашата 95 mm Пречник на чашата 80 mm Максимална големина на отпечатокот 85mm x 190 mm Испорака 3-5 работни дена  Бoja: Црна

Оценки

There are yet no reviews for this product.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail [email protected]
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar