Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 ден.

 x 

Картичката е празна

Windsor чаша

Испијте го Вашиот омилен чај од елегантна чаша со убава рачка.
250,00 ден.
За луѓе со префинет стил, за луѓе со вистинска елеганција - Windsor чаша со посебно елегантна дршка.

Одберете ја Вашата омилена фотографија и ние ќе ја отпечатиме на прекрасна Windsor тенка чаша со елегантна дршка - и Вашата нова омилена чаша за утринско кафе или чај е готова. Windsor чашата ќе Ви го направи поубаво утрото дури го пиете Вашето кафе или чај во оваа прекрасна чаша.
 
- Висина на чашата: 95 мм
- Пречник на чашата: 74 мм
- Максимална големина на печат: 85х165 мм
- Боја: Бела
- Достава: 2-3 работни дена

Оценки

There are yet no reviews for this product.

За нас

Вие одберете убави фотографии и соодветен текст, а ние ќе Ви изработиме прекрасен персонализиран подарок кој долго ќе го памети тој што ќе го добие од Вас!
  • www. fotopodaroci.mk
  • Телефон: 077 529 777
  • e-mail [email protected]
  • Open Понеделник - Сабота, 8.00 am - 8.00 pm

    Search

    Perfect Facebook Like Box Sidebar